Algemene Nuus / General News

Wiskunde Olimpiade / Mathematics Olympiad 16/07/2020

Wiskunde Olimpiade / Mathematics Olympiad 16/07/2020

SAMO Rondte 2 vind plaas Donderdag 16 Julie om 13:00 (begin tweede pouse) in die PRG Sentrum tot na skool.
Groep 2 (M-Z) kan 12:50 inkom vir ‘screening’ om te kan skryf.

SAMO round 2 will be taking place Thursday 16 July at 13:00 (start of second break) in the PRG Centre till after school.
Group 2 (M-Z) can arrive at 12:50 for screening to write.

Die volgende leerders is deur na rondte twee/The following learners are through to round 2:

Graad 12:

  1. Stephan Bekker
  2. Kian Bester
  3. Sean Brandt
  4. Luc Brewis
  5. Sias Claasen
  6. Bernard Combrink
  7. Danie Conradie
  8. Leon de Vos
  9. Tiaan de waal
  10. Kieron Donough
  11. Anton Engelbrecht
  12. Ayrton Goncalves
  13. Reon Grundlingh
  14. Dirk Hoffmann
  15. Wiaan Janse van Rensburg
  16. C Jansen van Vuuren
  17. Wihan Joubert
  18. Herman Kotze
  19. David Denzil Kriel
  20. Michiel Kühn
  21. Glodi Kuzamunu
  22. Matthew Lochner
  23. Albert Lombard
  24. Jacques Mieny
  25. Ben Morton
  26. Evan Ohlsson
  27. Michael Pentz
  28. Alex Petika
  29. Matthew Scott
  30. Ruben Senekal
  31. Stefan Smit
  32. Mathias Smith
  33. Andre Stemmet
  34. Ivan Stevens
  35. Handre Terreblanche
  36. Daniel Theron
  37. Jannes van niekerk
  38. Neil vd Westhuizen
  39. Simeon Venter
  40. Bekker Voster

Graad 11:

  1. Bernhard Andrag
  2. Cobus Basson
  3. Iwan Botha
  4. Ruan Buhr
  5. Christiaan Cornelissen
  6. Owen Cutler
  7. Philip de Bruyn
  8. Wilje Engelbrecht
  9. Rainier Engelbrecht
  10. Liam Fletcher
  11. William George
  12. Phillip Joubert
  13. Daniel Hendrik Joubert
  14. Christopher Klopper
  15. Juan Lindeque
  16. Rudolf Louw
  17. Leigh-Rae Luitjies
  18. Ben Lutz
  19. Johann Matthee
  20. Lian Morkel
  21. Odin Mostert
  22. Ruben Muller
  23. Gerhard Nieuwoudt
  24. Glasson Osborne
  25. Aidan Penfold
  26. Divan Prinsloo
  27. Darien Simpson
  28. Samuel Smith
  29. Tiaan Steyn
  30. Luhan Strydom
  31. Jacques F Theron
  32. Matt  Truscott
  33. Gustav van der Walt
  34. Justin van Rooyen
  35. Alexander van Wyk
  36. Reghard van Wyk

Graad 10

  1. Andre Bekker
  2. Schalk Beukes
  3. Hennie Botha
  4. Justin Cowley
  5. Etienne De Villiers
  6. Stephanus Francois du Toit
  7. Ivan Engelbrecht
  8. Louis Fourie
  9. Daniël Fourie
  10. Frans Hoffmann
  11. Alex Jovanovic
  12. L Maritz
  13. Kael Mostert
  14. Thomas Mullineux
  15. Dawid Nieuwoudt
  16. Utroff Rosant
  17. Wyatt Strydom
  18. Bernabe Strydom
  19. Liam Swart